Tenis H Servis - tenis, squash, badminton, Petr Jurosz

Kontakty:

Provozovna
Záběhlická 77
Po-Pá: 9:00-19:00 hod
    So: 8:00-13:00
Tel: +420 603 415 349
E-mail: jurosz@tiscali.cz

 
Tenis H Servis - tenis, squash, badminton, Petr Jurosz
Katalog > Tenis > Rakety > Babolat
 

Babolat

Babolat

TECHNOLOGIE:

CORTEX SYSTÉM - Aktivní vybrační filtr dodá hráči skvělý pocit ze hry. Cortex systém je nová technologie značky Babolat, která jako první na trhu odfiltrovala nepotřebné vibrace a dosáhla tak optimálních herních podmínek. Styčná plocha mezi rukojetí a rámem tvoří aktivní vibrační filtr přzpůsobení úrovni hráče.SIDE

SIDE CORTEX - Představuje evoluci v Babolat Cortex technologii. Je tvořen z měkkého CDS (Cortex tlumící systém) a je umístěn na obouch stranách krčku rakety. Nový tvar je navrhnutý tak, aby tlumil efektivně vibrace. Tím zaručuje pokročilým hráčům dosažení nejlepšího kompromisu mezi komfortem a pocitem z úderu do míče.

WOOFER - patentovaná inovace od Babolatu - je první technologií, díky které Vám rakety a struny spolupracují při úderu do míče - více kontroly, méně vibrací.

GT TECHNOLOGIE - je navržena pro nejnáročnější hráče. Rozmístění tungstenových vláken ve strategických bodech v kombinaci s karbonem poskytuje dva krát více stability než standartní karbon. Strategické body rakety, kde jsou rozmístěna tungstenová vlákna se liší podle typu rakety a tím vylepšuje jejich herní vlastnosti. ŘADA AERO - strategické body na 3 a 9 hodinách - snižuje krouticí moment, když raketa udeří míč a tím zvyšuje přesnost rakety. ŘADA PURE DRIVE - tungstenová vlákna jsou rozmístněna po celé hlavě tak, aby zlepšila přesnost rakety. ŘADA PURE STORM - strategické body jsou v "srdci" rakety k dosažení extra síly.