Tenis H Servis - tenis, squash, badminton, Petr Jurosz

Kontakty:

Provozovna
Záběhlická 77
Po-Pá: 9:00-19:00 hod
    So: 8:00-13:00
Tel: +420 603 415 349
E-mail: jurosz@tiscali.cz

 
Tenis H Servis - tenis, squash, badminton, Petr Jurosz
Katalog > Tenis > Rakety > Head
 

Head

Head

TECHNOLOGIE

YOUTEK – YouTek je kombinací  špičkových technologií, které dokonale vyhovují Vašim individuálním potřebám. Bez ohledu na to, zda je Vaše hra agresivní a dobrodružná nebo neměnná  a plynulá, technologie YouTek Váš výkon zesiluje a vydává z Vás to nejlepší

D3O – technologie d3o je schopna vycítit potřeby hráčů  během různých úderů (je schopna se Vám přizpůsobit). Při nárazech ve vysokých rychlostech (agresivní údery) se chytré molekuly během nanosekund vzájemně uzamknou a dramaticky vzroste tuhost celého rámu rakety, čímž je dosaženo maximální síly. Při nárazech v nízkých rychlostech (liftování nebo kraťasy) molekuly d3o náraz absorbují, čímž je dosaženo měkčího kontaktu pro lepší pocit. Co to znamená pro tenisové hráče? Pasy jsou ještě tvrdší a přesnější kraťasy jsou odměnou za Vaši spontánnost povzbuzením pro Vaše odvážná rozhodnutí.

INNEGRA – je v současné době nejlehčí vysoce výkonné vlákno na světě. Výsledkem jeho extrémní tuhosti spolu s pokročilou uhlíkovou kompozitní technologií firmy HEAD je zcela nový superhouževnatý hybridní kompozit.  Nová  hybridně kompozitní struktura Innegra firmy HEAD  je integrována do rakety za účelem absorpce nárazů a lepší stability. V důsledku toho dochází při dopadu míče ke snížení vibrací až o 17%, čímž je  dosaženo jedinečné kontroly a přesnosti. Hráč je tudíž chráněn před silami vzniklými při dopadu míče.Nová kompozitní struktura podstatně zvyšuje výkon Vaší rakety, což znamená, že rakety zůstávají déle v perfektní kondici, aniž by strácely jakékoli ze svých skvělých vlastností.